top of page
Framing

Budowa domów szkieletowych

Profesjonalizm i wysoka jakość

Zależy nam na doskonałej realizacji zleceń, zwłaszcza jeśli chodzi o ten wysokiej jakości pakiet usług. Zrób sobie przerwę od ciężkiej pracy i odpocznij, wiedząc, że wykonujemy dobrze nasze zadanie. Zadzwoń i umów się na konsultację.

shutterstock_1573205407.jpg

Budowa tarasów drewnianych

Zawsze w pełnej gotowości

Od momentu powstania firmy jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych marek w branży. Zleć nam wykonanie usługi i dowiedz się, jak zaspakajamy potrzeby każdego klienta, zapewniając najlepsze rezultaty.

shutterstock_229513936.jpg

Elewacje drewniane

Najmniejsze szczegóły robią największą różnicę

Nadają one budynkowi ciepłego wrażenia i sprawiają, że dom wydaje się przytulny i bezpieczny. Elewacja wykonana z drewna pięknie prezentuje się w słońcu, a prawidłowo ułożona przez specjalistę staje się najlepszą ozdobą domu.

shutterstock_1866833590.jpg

Budowa altanek

Altana ogrodowa to niezwykle funkcjonalny element architektury, który ozdabia przestrzeń wokół domu oraz służy wygodzie domowników i ich gości

Ogromnym plusem ogrodowych altan jest możliwość ich dowolnej aranżacji. Nowoczesne altany łączą w sobie kilka funkcji, a ich wnętrza przypominają wnętrza domu. W środku można ustawić stół z krzesłami, wypoczynkowe meble, wygodne fotele czy też leżaki. Na ażurowe ścianki można zastosować pnące rośliny, które zapewnią wyjątkowy klimat. W upalne dni doskonale sprawdzą się również zwiewne tkaniny, które nadadzą całości nieco romantycznego charakteru.

shutterstock_1306645942.jpg

Termomodernizacja

Profesjonalizm i wysoka jakość

Ocieplamy elewację zgodnie z najwyższymi standardami.
Wykonujemy kompleksowe termomodernizacje, ocieplamy fundamenty, ściany, stropy, poddasza oraz dachy.
Jakość jest dla nas najważniejsza.

Usługi: Usługi
bottom of page